VÍTĚZ - Penzion roku 2021

Děkujeme našim hostům a Amazing Places, že jsme se stali vítězi roku 2021 v kategorii “ PENZIONY”. Moc si toho vážíme. Bereme to jako závazek do dalšího období, kdy se budeme snažit poskytovat služby tak, aby naši hosté byli spokojeni a rádi se k nám vraceli.

 

penzion roku

Světnice s kachlovými kamny

Pomyslné srdce domu. Místo, kde se lidé vždy scházeli k jídlu i povídání. 

Tady si vychutnáte bohatou snídani, malé odpolední občerstvení a naše děvčata vám nově připraví z domácí kuchyně i večeři. Kachlová kamna vydávají příjemné sálavé teplo a navozují útulnou atmosféru starých časů. Tu ještě umocňuje zachovalý původní trámový strop, který se při rekonstrukci naštěstí podařilo zachránit. 

 


Společenská herna

Prostor původní maštale se zachovanými klenbami je určen pro denní i večerní zábavu a relax, setkávání i navázání nových přátelství. Otevřený krb dodává místnosti příjemnou atmosféru. Herna je vybavena pohodlným sezením, kulečníkovým pool stolem, TV (jedinou v objektu), samoobslužnou vinotékou, deskovými hrami. Dveře herny vedou do dvora se zahradou, kde najdete i malý kuřácký koutek. 

 

Wellness - Privátní sauna s odpočívárnou

Přejete si po výletu, nebo v nepřízni počasí prohřát tělo? V našem novém domku pod skalou si užijete finskou saunu s prostornou odpočívárnou. Ochlazení si užijete pod vědrem u skály, nebo ve sprše uvnitř saunového domku.

Relaxovat budete v příjemném prostředí s pohodovou muzikou a chlazeným nápojem.  Můžete si vybrat ze tří teplot v sauně, a to 80, 85 a 90 stupňů.
Pro silnější zážitek můžete využít aromaterapii s vonnými esencemi, kdy nalitím asi 100 – 200 ml vody s esencí  na rozpálený povrch kamen dosáhnete prudkého vzestupu vlhkosti a stoupne velmi rychle pocit tepla. 

 

Rádi vás seznámíme se správným používáním sauny, tak aby byl zážitek co nejpříjemnější.

 

 

 

 

Do rezervačního formuláře napište prosím jméno a číslo pokoje, ve kterém jste ubytováni.

Neubytovaní hosté se mohou rezervovat pouze od Ne - Čt. ( Pá - So je vyčleněno pouze pro ubytované hosty) 

 

None

 

Wellness - cesta k souladu mysli, duše a těla

 

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Přední terasa

Přední terasa

Posezení v recepci

Posezení v recepci

Můžete si zahrát na piano

Můžete si zahrát na piano

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Společenská herna

Společenská herna