Pokyny k pobytu

PROVOZNÍ ŘÁD

Příjezd - parkoviště

Prosíme, využívejte pouze parkoviště přes cestu, které náleží ke statku Dvůr Haniš a je určeno pro hosty penzionu. Pro komfortnější manipulaci se zavazadly při příjezdu a odjezdu je Vám k dispozici horní příjezdová komunikace s bránou, kde se nachází vstup do ubytovacích jednotek.

 

Příjezd 15:00 - 19:00/ odjezd 8:00 - 10:00

Jelikož Dvůr Haniš nemá stálou recepci, prosíme Vás o sdělení přibližného času příjezdu do večera předchozího dne. Pokud se během cesty oproti plánu zdržíte, budeme rádi za telefonické upozornění. (+420 771 170 499)

 

 

Firemní taembuildingy, večírky, oslavy

Náš penzion je mimo jiné oblíbený z důvodu klidu a pohody. Je místem, kde si naši spokojení klienti odpočinou ud ruchu běžného života. Proto u nás nejsou firemní pobyty, či společné oslavy příliš žádané. 

 

Pokud si však přesto přejete takový pobyt či večírek upořádat, je to vždy na dohodě s vedením penzionu. Podmínkou však bude pronájem celého penzionu a to v době od Po - Čt, mimo sezonu. Víkendy a sezonní pobyty ( květen - říjen) necháváme vždy volné pro odpočinek našich hostů, kteří upřednostňují romantiku a klid.

 

Vedení penzionu si vyhrazuje právo zrušit takovou rezervaci, která bude nést prvky firemních pobytů či oslav a nebude dopředu schválena.

   

Děkujeme za pochopení.   

 

Prosíme, přečtěte si pečlivě tyto pokyny:

 1. Ubytovat Vás můžeme pouze po předložení platného dokladu totožnosti na recepci penzionu.
 2. Za ubytování a služby s ním spojené máte povinnost zaplatit podle aktuálního platného ceníku provozovatele.
 3. Na počátku ubytování přebíráte pokoj bez závad. Pokud byste nějaké našli, je nutné neprodleně je oznámit na recepci nebo správci penzionu.
 4. V den ukončení pobytu pokoj vykliďte, zamkněte a klíče předejte na recepci do 10 hodin. Recepční provede zběžnou kontrolu pokoje.
 5. V případě, že pokoj předáte s neúplným nebo poškozeným zařízením, bude Vám připsána škoda k úhradě v plné výši. Za ztrátu klíče od pokoje účtujeme částku 1000 Kč.
 6. Pokud požádáte o prodloužení doby pobytu, počítejte s tím, že Vám můžeme nabídnout jiný pokoj než ten, ve kterém jste původně ubytováni.
 7. Ve všech prostorách budovy penzionu je přísný zákaz kouření.
 8. Pro udržení čistého prostředí Vás prosíme, abyste si při vstupu do budovy penzionu řádně čistili obuv. Přibalte si s sebou přezůvky, budete se cítit jako doma :)
 9. S ohledem na ostatní hosty a individuální odpočinek dodržujte, prosím, noční klid od 22:00 hodin do 07:00 hodin. Děkujeme, že toto časové rozpětí respektujete.
 10. Zabezpečte své věci tak, aby nedošlo k jejich odcizení nebo poškození, myslete i na věci odložené v zaparkovaných vozidlech.
 11. Majetek ubytovaných hostů je pojištěn proti odcizení pouze při překonání překážek, proto vždy zamykejte svůj pokoj, když jej opouštíte.
 12. Každý přítomný je povinen neprodleně ohlásit na recepci nebo nejbližšímu zaměstnanci provozovatele penzionu nebezpečí vzniku požáru, situaci vyžadující zásah policie nebo lékařského ošetření a v rámci svých možností učinit vše, aby zabránil šíření požáru či odvrátil hrozící nebezpečí. Ohlašovny na tel. číslech: TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ 112, PRVNÍ POMOC 155, HASIČI 150, POLICIE 158
 13. Prosíme, v zimních obdobích používejte domácí obuv. Bude to příjemnější pro Vás i úklidový personál. 
 14. Při odchodu z pokoje máte povinnost uzavřít vodovodní uzávěry, vypnout veškerá zařízení využívající elektrické sítě, zhasnout světla, zavřít okna pokoje a zamknout dveře.
 15. Na pokojích není dovoleno používat vlastní elektrické spotřebiče (netýká se spotřebičů sloužících k osobní hygieně, nabíječek telefonů a stolních počítačů). Bez souhlasu správce penzionu není dovoleno přemisťovat vybavení, provádět jakékoliv úpravy a zasahovat do elektrické sítě nebo jiné instalace.
 16. Náš penzion neslouží k ubytování se psy ani jinými zvířecími miláčky, prosíme, berte to v úvahu.

 

Technická místnost – lyžárna – kolárna – cyklisté vítáni!

V přízemí je pro ubytované přístupná kolárna, kde si můžete uschovat svá kola, lyže apod. Jsou zde i zásuvky pro dobíjení elektrokol a drobné nářadí pro servis.

 

Snídaně - podávají se ve světnici, každý den mezi 8.00 - 10.00.

 

Odpolední posezení - občerstvení 

Nejen našim ubytovaným hostům je každý den otevřeno posezení ve světnici, a to v odpoledních hodinách – od 13 do 19 hod. Zde si můžete vychutnat dobrou kávu, alko i nealko nápoje a lehké pokrmy, které budou denně připravovat naše milá děvčata.

 

Večeře

 

Od 18 - 18.30 hod nabízíme ubytovaným hostům večeři, kterou je nutné objednat předem (v den přijezdu Vás budeme kontaktovat), nebo každé ráno při snídani. Pokud si budete přát vegetariánskou nebo bezlepkovou variantu, je nutné si ji objednat nejpozději 2 dny před příjezdem.

 

Večeře se podávají formou jednoho hlavního jídla.

 

Dvůr – zahrada.

Oplocený dvůr je přístupný pouze pro ubytované hosty. Tady si můžete posedět pod pergolou, u ohniště nebo jen tak na zahradě u stolečků v rozdělených zónách.

 

Nápoje pro posezení a nádobí pro používání na zahradě si berte v herně z linky za barem, kde se nachází i samoobslužná chladnička s nabídkou vín, nealko i alko nápoji. Po použití je zde jen odložte do dřezu, o umytí se postaráme druhý den ráno. 

 

Herna

Pouze pro ubytované je k dispozici herna, kde se nachází jediná TV v celém objektu. K dispozici je zde kulečník pool a příjemné posezení.

Prosíme, neodkládejte žádné nápoje na okraj kulečníkového stolu.

Z herny můžete vyjít přímo ven do dvora, kde se nachází jediný kuřácký koutek v zahradě.

 

Minimální pobyt

Minimální pobyt z pátku nebo ze soboty je 2 noci.

 

Storno podmínky

Rezervujete-li přes náš online rezervační systém Trevlix či e-mailem, můžete rezervaci 30 dní před příjezdem bezplatně zrušit.

Zákazník může zrušit rezervaci písemně nebo e-mailem.

Storno poplatky

Storno 30 a více dnů před zahájením pobytu … bezplatné, plná refundace zaplacené zálohy

Storno 7 až 29 dnů před zahájením pobytu … 50% částky zaplacené zálohy

Storno méně než 7 dnů před zahájením pobytu … 75% částky zaplacené zálohy

Storno méně než 3 dny před zahájením pobytu … 100% částky zaplacené zálohy


Storno podmínky se vztahují i na rezervace s využitím dárkových poukazů. 

Penzion pro děti od 12 let

Pro pohodlí a klid našich hostů ubytováváme děti od 12 let. Prosíme o akceptování našeho rozhodnutí.

 

Pokud se při nástupu na ubytování zjistí, že je tato podmínka porušena, hosté budou bohužel odmítnuti a uhrazená záloha za ubytování propadne ve prospěch provozovatele penzionu Dvůr Haniš. Děkujeme za pochopení.  

 

Antialergický penzion

Pro komfort všech našich hostů neubytováváme domácí zvířata.

 

Pokud se při nástupu na ubytování zjistí, že je tato podmínka porušena, hosté budou bohužel odmítnuti a uhrazená záloha za ubytování propadne ve prospěch provozovatele penzionu Dvůr Haniš. Děkujeme za pochopení.  

 

Nekuřácký penzion

Dvůr Haniš je nekuřácký penzion. Ke kouření je vyhrazena pouze malá část zahrady, po levé straně východu z herny.

 

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Přední terasa

Přední terasa

Posezení v recepci

Posezení v recepci

Můžete si zahrát na piano

Můžete si zahrát na piano

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Společenská herna

Společenská herna