Ubytování bez dětí

Milí rodičové,

 

rádi bychom Vám vysvětlili, proč jsme se rozhodli ubytovávat v našem stavení Dvůr Haniš děti starší 12 let a zároveň Vás požádali o akceptování našeho rozhodnutí.

 

Přejeme si, aby ve Vás zdejší pobyt zanechal krásné, ničím nerušené vzpomínky na ubytování, lenošení na zahradě, v herně před otevřeným krbem nebo v selské místnosti u tepla kachlových kamen.

 

Při rekonstrukci památkově chráněného stavení jsme si čím dál více uvědomovali, že u nás nejde pojmout obojí. Náš prostor bohužel neumožňuje skloubit klid a pohodu hostů s potřebami dětí – prostor ke hraní, dětské koutky, zákoutí i děti, se kterými se vyřádí. Úvahy nad svažitostí terénu ve dvoře, příkrými schody, zázemím bez kočárkárny a výtahu do patra, naše pocity ještě umocnily. Některé dětské potřeby pro Vás neumíme zajistit tak, abyste tu měli klid a zároveň si to i děti jaksepatří užily.

 

Prosíme Vás tedy – udělejte si chvilku času pro sebe a dětem dopřejte také  „dovolenou“, jakou si zaslouží. S kamarády, babičkami, které se už na vnoučátka moc těší. Pokud nemáte pro své ratolesti hlídání nebo trváte na dovolené s dětmi, vřele doporučujeme náš sousední srub Karolínka, kde si to společně užijete. 

 

Děkujeme za pochopení.
S naším kolektivem jsme tady pro Vás a Vaše pohodlí.

 

S úctou Olga a Pavel Hanišovi

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Přední terasa

Přední terasa

Posezení v recepci

Posezení v recepci

Můžete si zahrát na piano

Můžete si zahrát na piano

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Společenská herna

Společenská herna