Světnice s kachlovými kamny

Pomyslné srdce domu. Místo, kde se lidé vždy scházeli k jídlu i povídání. 

Tady si vychutnáte bohatou snídani, malé odpolední občerstvení a naše děvčata vám nově připraví z domácí kuchyně i večeři. Kachlová kamna vydávají příjemné sálavé teplo a navozují útulnou atmosféru starých časů. Tu ještě umocňuje zachovalý původní trámový strop, který se při rekonstrukci naštěstí podařilo zachránit. 

 


Společenská herna

Prostor původní maštale se zachovanými klenbami je určen pro denní i večerní zábavu a relax, setkávání i navázání nových přátelství. Otevřený krb dodává místnosti příjemnou atmosféru. Herna je vybavena pohodlným sezením, kulečníkovým pool stolem, TV (jedinou v objektu), samoobslužnou vinotékou, minibarem a pivní pípou s chlazením (pivo si můžete přivézt vlastní, nebo si sud koupíte u nás). Dveře herny vedou do dvora se zahradou, kde najdete i malý kuřácký koutek. 

 

Tipy na výlety po okolí

Ubytování ve Dvoře oceníte mj. jako ideální výchozí bod výletů. Pro Vaše pohodlí jsme připravili 7 jednodenních výletních tipů pěšky, na kole i autem. Vaše kola, koloběžky nebo lyže uložíte do uzamykatelné technické místnosti s veškerým zázemím pro případné malé opravy. Její součástí jsou také zásuvky pro nabíjení elektrokol.

 

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým.  Vyberte si z několika variant edice dárkových poukazů. Krásné zážitky jsou ty nejlepší dárky. Často na celý život.....

 

 

Dárkový poukaz

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Přední terasa

Přední terasa

Posezení v recepci

Posezení v recepci

Můžete si zahrát na piano

Můžete si zahrát na piano

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Společenská herna

Společenská herna