Akce 2+1 noc se snídaní zdarma - ve všední dny!

Proměňte běžné dny ve sváteční. 

Objednejte si u nás pobyt v pracovní dny a ke dvou nocím od nás dostanete třetí zdarma

 

Nemusíte být samotáři, abyste toužili vychutnat si krásy Adršpachu nebo Teplických skal mimo turistickou špičku, vyhnout se davům, zažít tahle dechberoucí místa v tichu a klidu, který k přírodě patří. 

Od pondělí do pátku si můžete udělat radost jedinečnými nákupy regionálních i světoznámých produktů, a to přímo u výrobců. 

U broumovské Veby pořídíte luxusní damašky a froté, domů si můžete dovézt i kvalitní maso z ekofarmy Bošina, Divokou kosmetiku pana Černého nebo rokytnický med a medovinu. Lahodným suvenýrem jsou dárková vína z Benediktínských sklepů broumovského kláštera a mnoho dalšího…

 

Vyberte si v našem rezervačním systému datum příjezdu a odjezdu tak, abyste rezervovali 3 noci v pracovní dny  (Po- Čt, nebo Út-Pá ). Termín ubytováni pro akci 2+1 je ohraničen do 30.6. 2021. Vyberte si volné pokoje, u kontatních údajů vložte do POZNÁMKY: "2+1 zdarma" a vytvořte REZERVACI

V dalším kroku NEPROVÁDĚJTE  PLATBU ZÁLOHY.

 

Pak prosím vyčkejte na e-mail, ve kterém Vám přijde potvrzení o rezervaci a také potvrzení ceny 2+1 zdarma. Platbu za ubytování budete provádět až na Dvoře Haniš (v hotovosti nebo platebním terminálem).

 

Akce platí do 30.5.2021, a to pouze v případě přímé objednávky z našeho rezervačního formuláře, nebo písemně e-mailem, nebo telefonicky na 771 170 499, 776 008 489. (neplatí pro objednávky z Booking, Hotel.cz a pod.) 

 

 

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Přední terasa

Přední terasa

Posezení v recepci

Posezení v recepci

Můžete si zahrát na piano

Můžete si zahrát na piano

Čtyřlůžkový apartmán

Čtyřlůžkový apartmán

Společenská herna

Společenská herna